Dům a zahrada

Dům a zahrada

Dnes bychom se podívali na to, jak si udělat krásnou zahradu, a i jaké květiny použit do domu zde vám ukážu, jak si to můžete sami udělat, aniž by, jste si museli volat zahradnickou firmu která to za vás udělá, ale některé takové firmy za to chtějí nekřesťanské peníze. Pojďme na to.
Stezka uprostřed tulipánů
Jako první je určitě dobré se podívat na to s čím budeme pracovat což znamená jaký máme terén a jaký ho chceme mít to je na každém z nás. Třeba pěkné je, když máte zahradu na některých místech zvýšené nebo do konce do kopce. Určitě bych začal s pracemi okolo domu. Zarovnal bych první terén, aby bylo na čem dělat. Dále je dobré pečlivý výběr květin, co půjdou okolo domu moje doporučení, jsou třeba tulipány, nebo lidé mají rádi azalky, růže nebo magnolie. To by bylo něco okolo domu teď přejdeme na zahradu jako takovou tam jde o hodně věcí třeba trávník, který můžete udělat nový stačí si půjčit kultivátor a zasít novou trávu pomocí semínek a když zasadíte je důležité to pořádně zalít. Jak jsem zmínil na začátku, když máte na zahradě nějaký ten svah, tak je dobré ho zarovnat do ztracena a natáhnout na něj černou folii nebo takzvanou kokosku což je taková sít dostanete jí v každém zahradnictví. Pak záleží jen na vašem vkusu, co máte rádi, jestli syté barevné květiny nebo klidné barvy, které vložíme, respektive zasadíme do svahu a krásné je, když to na tu folii a okolo květin nasypeme mulčovací kůru ke vstupní bráně je dobré mít na nějaké konstrukci rudé pnoucí růže, a u vstupu k domu je dobrý nápad si dát pražce a obsypat je bílím štěrkem.
most na zahradě
Dále si třeba když máte prostor udělat malé jezírko s filtrací a zpětným chodem který vám pomocí hadice bude vracet čistou vodu zpět do jezírka doprostřed tohoto jezírka je vhodné si dát lekníny máte možnost si vybírat s více druhu leknínů
A ještě bych vám poradil do domu si pořídit Bramboříky, které krásně kvetou nebo nějaké Kalanchoe.