Kupte si mobilní dům

Ceny nemovitostí se pohybují vysoko, a proto je pro řadu lidí vlastní bydlení daleko. Tento problém můžeme vyřešit nákupem nového mobilního domu.

Kupte si mobilní dům

Dostupné bydlení

Tento typ stavby je dost rozšířený i u nás, protože rozhodně má své velké výhody. Je to dáno cenou, protože jsou o dost levnější než ty klasické nemovitosti. Bydlení v takovém domečku se nemusíte vůbec obávat, protože je plnohodnotné. Klidně může být napojený na všechny důležité sítě, takže si tu budeme v zimě pohodlně topit a nic nás nebude trápit.

mobliní dům

I když přes jeho o dost nižší cenovku nemáme na něj peníze a jsme třeba mladí lidé, kteří neměli možnost si na není našetřit, tak si na něj mužem vzít hypotéku a bydlet téměř okamžitě ve vlastním, což může být někdy problém. Pojišťovny nabízí jeho pojištění, přičemž to je stejné jako u normálního domu, a proto když bude dům poškozen a my na daný druh poškození pojištění tak náklady na opravu půjdou z pojistky. Moderní mobilní domy opravdu na vyspělé úrovni, a proto zde můžeme žít plnohodnotný život, kdy ještě ušetříme dost peněz za opravy a také provozní náklady.

Dům pro mladé

Právě mladé páry by rádi často bydleli spolu ve vlastním, kdy je tato varianta pro ně mnohem dostupnější. Nelepším umístěním je pozemek s napojením na inženýrské sítě, protože v domečku budeme mít stále vše potřebné k dispozici. Pro tento typ se volí celoroční domy, které mají zateplení, vytápění a vše potřebné, aby nám v zimě bylo teplo a pohodlně jsme bydleli.

mobilní dům

Můžeme vybírat buď z použitých domů, jenž mají výhodu v ceně, nebo využít výroby mobilní domů, kdy si můžeme vše hezky nakonfigurovat dle svých představ. Oproti klasickému domu je stavba velmi rychlá, takže se můžete těšit, že za krátkou dobu se budete moci nastěhovat. Další možností je mít tento dům pro rekreaci, kdy si třeba koupíme hezkou zahrádku či pozemek v přírodě. Díky mobilnímu domku sem budeme moci kdykoliv přijet a třeba přes celý víkend tu zůstat, protože máma zajištěné bydlení, kdy pobyt na čerstvém vzduchu dělá divy.