Krásné bydlení na míru potřebám i představám

Krásné bydlení na míru potřebám i představám

Kdo by nechtěl bydlet ve vlastním a ještě ke všemu v domě? Takové bydlení je snem asi každého z nás a je pouze na našich možnostech, jestli k tomu splnění dojde či nikoliv.
Často jsou problémem pro pořízení vlastního bydlení finanční možnosti či nedosažení na hypotéku. A v té chvíli se sny rozplynou jako pára nad hrncem. Naštěstí jsou však i jiné možnosti jak si rychle, snadno a levně vlastní bydlení pořídit.

dřevostavba

Jako třeba mobilní dům půdorys 10x 4,2m.
Můžete si jej nechat sestavit na míru dle vašich představ a finančních možností. Získáte tak dostupné bydlení v krátkém časovém horizontu, díky kterému si snadno a levně splníte svoje sny.
Můžete si jej nechat udělat v základním modulu, který rovněž splňuje všechny předpoklady k bydlení, ale také si jej můžete nechat udělat v rozšířené verzi a pořídit si tak další ložnice, koupelnu či dokonce garáž.
Samozřejmostí je WC a koupelna a nemusíte se vzdávat ani třeba terasy, osvětlení či kompletně vybavené kuchyně.

Bydlení splňuje všechny požadované normy a předpoklady k důstojnému bydlení a nabízí moderní řešení včetně dokonalého designu.
Váš dům tak můžete rozšířit i o další místnosti dle vašich potřeb a splnit si tak veškerá očekávání plnohodnotného bydlení. Nemusíte se tak obávat ani rozšíření počtu členů rodiny, protože se všichni bez problémů vejdou.
Tento typ bydlení splňuje parametry většího bytu i menšího domu a díky zahradě nabízí dokonalý komfort pro celoroční bydlení. Můžete si tak být jistí, že i za nízkou částku můžete mít dům snů a nemusíte se zadlužit na dlouhá léta.
Skvělé řešení pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Vytvoříte si tak pohodlný domov, do kterého se budete vždy těšit. Snadno si jej přizpůsobíte svému vkusu i stylu.

domky

Mobilní dům půdorys 10 x 4,2m splňuje veškeré představy o moderním a komfortním bydlení, které můžete mít i vy.