Perfektní ovládání, spolehlivost a skvělý design

Neustálé vystupování a nastupování z auta před a po výjezdu z garáže dokáže člověka pěkně otrávit. Pokud se tak děje vícekrát za den, může se stát tento úkon předmětem manželských, nebo dokonce rodinných hádek, kdo tentokrát půjde zápasit se zatuhlými vraty, přidržovat je v náporech větru, a přitom dávat pozor na dopravu nejbližším okolí. Všech těchto problémů vás jedním rázem zbaví garážová sekční vrata, jejichž výhody oceníte okamžitě po jejich montáži. Proč se rozhodnout pro jejich výběr?
• V případě, že okolní prostor garáže je omezen pro použití dvoukřídlých klasických vrat
• V případě potřeby vylepšení vzhledu stávajících, nebo renovovaných budov
• Volte je jako součást novostaveb, společně s výběrem dveří a oken, kdy se stávají plnohodnotným a
efektním prvkem exteriérů

• Volte je jako spolehlivý ochranný prvek, který brání neoprávněnému vniknutí do domu, nebo garáže
Dalším aspektem těchto vrat je jejich spolehlivá ergonomická konstrukce nesoucí sendvičové panely s jádrem polyuretanové pěny, obložené z každé strany ocelovým plechem. Díky tomu mají dobrou tepelnou izolaci, které navíc napomáhá i těsnění po celém obvodu vrat. Prostředí vaší garáže se rázem znatelně oteplí. Protože panely nemají sváry a perfektně do sebe zapadají, nehrozí zde koroze a jejich opotřebení je takřka minimální. Vaši bezpečnost, i bezpečnost vašeho auta hlídají zabudovaná pohybová čidla, která okamžitě reagují na vstup jakékoliv zábrany, která se pod vraty ocitne. Stará oprýskaná vrata garáže
Nabízíme vrata v různých rozměrech a také na míru, pokud si z nabídky nevyberete. Rádi je také přijedeme namontovat v okruhu sto kilometrů kolem Prahy. Veškeré dotazy ohledně technických parametrů odpovíme telefonickou cestou, nebo formou poptávky, kterou naleznete na našich stránkách. Zvolte si kvalitu a pohodlí při odjezdu i návratu do vaší garáže!