Odvoz vašeho vozu na zavolání

Odvoz vašeho vozu na zavolání


Každý z nás zažil situaci, kdy nemohl řídit díky alkoholu nebo nějakému zranění, co se mu přihodilo. Pokud se Vám něco takového stane a nejste schopní řídit Váš automobil, oslovte firmu, která se postará o odvoz vašeho vozu i Vás samotného. Odvoz vozu Praha, zajišťuje veškeré odvozy a převozy automobilů, který není člověk schopný z jakýchkoliv důvodů řídit.

odvoz

Pokud jste někam vyrazili autem a dáte si skleničku, zkuste vsadit na jistotu a radši si objednejte odvoz vozu, než ztratit papíry. Jde o jednoduchou službu, která se postará o odvoz vašeho vozu i s Vámi na dané místo určení.

Není nic jednoduššího, než vytočit číslo, které je uvedené na webové stránce firmy a začít vyřizovat vaší objednávku. Dispečer na druhé straně telefonu, se Vás zeptá, na jakém místě se nacházíte a kam bude vaše cesta směřovat. Poté sdělíte, jakým typem vozu se pojede a dispečer Vám řekne, za jak dlouho by pro Vás měl posádku, která by Vás vyzvedla. Pokud Vám čas vyzvednutí bude vyhovovat, dojde Vám na Váš telefon SMS zpráva, s textem tovární značky, typem vozidla a poznávací značka posádky, která pro Vás dojede. Všechny tyto informace jsou uváděny proto, aby bylo zajištěno co nejrychlejší vyzvednutí a abyste jednoduše poznali posádku, která pro Vás jede.

odvoz (2)

Poté co přijedou, jde jeden řidič s Vámi do vašeho auta a opíše si stav kilometrů. Vy sdělíte řidiči, kam chcete zavést a odvoz domů může začít. Po zdárném dojezdu do cíle se s řidičem peněžně vyrovnáte, on Vám vrátí klíče, kdy jeho služba končí. Vy budete mít automobil v bezpečí domova a můžete jít s klidným srdcem spát a poskytnutá posádka pak odjíždí k dalšímu zákazníkovi.

Pokud se tedy ocitnete v situaci, kdy nemůžete řídit, neriskujte řidičský průkaz a radši využijte služby této firmy. Zaručeně nebudete litovat a po prvním odvozu budete služby využívat častěji.