Vlastní web

My se nyní nebude výjimečně zabývat tvorbou webu firemního, či pro nějakou velkou společnost, ale jen čistě pro osobní potřebu. Proč ho vůbec mít?

Myslíte si, že je to zbytečnost. Nu, jak pro koho. Na sociální síti je přeci místa dost a vidí to spousta lidí. No dobrá, ale co když někdo na takovou síť nechce?

stavba webu

Představte si, kolik přátel se vás bude ptát na to či ono. Slušnostní otázky na způsob, jakou hudbu máš rád, či jaký sport, nebo film a vy na ně budete muset odpovídat. Představte si, že dáte svou vizitku někde na nějakém setkání padesáti lidem a ti se vás na to budou v mailech (například) ptát přesně na tohle. A vy, pokud v sobě máte alespoň trochu slušnosti byste měl odpovídat. Což je skutečně hodně na palici a za chvíli hrozí zblbnutí. Není jednodušší jim dát webovou adresu a hotovo?

Věřte tomu, že je.

Případný tazatel na web najede a již vidí vaše oblíbené filmy, rodinné fotky, nebo prostě cokoli jiného, co chcete na sebe prozradit. Nuže, to je účel vašeho webu. Samozřejmě že fantazii se meze nekladou a jistě i vy najdete další a jiný účel.

Ovšem nyní jak k takovému webu přijít? Udělat si jej sám? Samozřejmě, že to jde. Výsledek může být dobrý, ale asi nebude nikdy úplně takový, jak byste chtěli vy. Bez technických znalostí to prostě nezvládnete.

web v notebooku

Tvorba webových stránek Nový Jičín je zde právě pro tyto účely, a právě pro vás, kteří chcete takový web mít. Nemusíte mít strach, že je budete muset kontaktovat vždy když budete chtít něco přidat, protože vám vše udělají tak, že dva základní úkony, totiž přidání a odebrání obsahu byste měli v pohodě zvládnout. A nebojte se, nic nepokazíte, protože vše ostatní bude chráněno, a tak nebude moci poškodit nějaký důležitý soubor.

Nuže, nechte si firmou postavit web přímo na míru, a hnedle se máte čím pochlubit ve společnosti. Uvidíte, jak povyrostete.