Oblečte se stylově do práce

Oblečení do práce nemusí být jen nezajímavé a nudné. V dnešní době se dát sehnat spoustu kousků oblečení a doplňků, takže i vy si určitě vyberete outfity, které vám nádherně padnou. Styl a střih oblečení se bude odvíjet především od vaší tělesné výšky, konstituce vaší postavy a v neposlední řady od vašeho osobního stylu a preferencí.

obchod s oblečením

Obecně platí, že oblečení do práce by mělo být formálnějšího stylu. Proto volte spíš neutrálnější barvy, které jsou velice dobře kombinovatelné. U žen je pak zapotřebí, aby sukně či šaty byly dlouhé minimálně po kolena. Kratší věci se do kanceláře a pracovního prostředí zkrátka nehodí. Pokud jste muž, pak naprosto zapomeňte na košile s krátkým rukávem, které nejsou dle etikety vhodné. Na jaké kousky je tedy dobré se zaměřit?

Klasická košile

Slušivá a perfektně padnoucí košile by měla být součástí jak ženského, tak mužského šatníku. Základem je bílá košile, ke které může nakombinovat sako, jež bude lichotit vaší postavě. U košile i saka dejte pozor na to, aby rukávy nebyly příliš krátké.

Košile se dá velmi dobře kombinovat se sukní i kalhotami. Proto není od věci vlastnit takovou košili hned v několika barvách. Jak je již zmíněno výše, vyplatí se vsadit spíš na neutrální barvy. Dále je vhodné investovat do kvality, protože oblečení z kvalitních materiálů jednoduše vydrží daleko delší dobu a rovněž lépe vypadá.

stylové oblečení do práce

Kostýmek

Každá žena by měla vlastnit kostýmek, který bude lichotit její figuře a zdůrazní přednosti. Je na vás zda si pořídíte sako a kalhoty či sako a sukni. Při výběru je důležité, aby vše mělo správnou délku. Zároveň je důležité, aby oblečení nebylo příliš těsné.

Nezapomínejte na doplňky

Originální šperky, šála a další módní doplňky dokáží celý outfit krásně oživit. Zaměřte se především na náušnice či stylové kabelky, které jsou navíc do práce velmi praktické. Vhodné doplňky dokáží nudné oblečení proměnit v naprosto dokonalý a stylový outfit.