Ideální pro osvěžení v létě na zahradě i praktický pomocník u bazénů

Solární sprcha není samozřejmě novinkou poslední sezóny. Tento produkt je na trhu již pěknou řádku let, avšak stále jsou lidé, kteří ještě o ní neslyšeli nebo neznají všechny její výhody, proto si nyní řekneme, jak vlastně funguje, z čeho je vyrobená a jak je složité ji doma na zahradě namontovat?

Existují hned dva typy, takže na začátku si musíte vybrat, na co sprchu budete používat, zdali upřednostníte typ, který je zabudovaný v zemi, čili takzvanou stabilní solární zahradní sprchu, nebo si vyberete přenosný typ, což je v podstatě jakýsi vak naplněný vodou, který můžete kdykoliv přemístit, vhodné například na menší zahrádky, kde nemáte žádný potřebný přívod vody.

Osvěžující plavání

Poskytují vhodné osvěžení

Na zahradě v horkých letních dnech není nic lepšího, než se osvěžit, nebo se dokonce po práci i trochu opláchnout, proto je solární sprcha https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha připravena Vám kdykoliv posloužit.

Dá se namontovat velice snadno, všechno potřebné zakoupíte v balení, takže už musíte jenom sehnat potřebný přívod vody, zjistit, kde bude stát, takže musíte vybrat dostatečně slunečné místo, aby se mohla nahřívat, a pak už jen stačí ji sestavit a ukotvit pomocí patky.

Tělo sprchy se následně nahřívá pomocí slunečních paprsků, takže k tomu nepotřebuje žádnou jinou tepelnou, elektrickou nebo jinou energii. Přičemž voda v těle sprchy může dosahovat až 60°C, proto je zde regulátor a přidáváte si studenou vodu, pomocí normálních páček, jako to znáte u běžné domácí sprchy.

Pohodička u vody

Vhodná k bazénům

Zejména ji oceníte u bazénů, protože se můžete osvěžit a ovlažit před vstupem do vody. Je to žádoucí i z hlediska hygieny a lepší stability vody v bazénu, protože ze svého těla předem alespoň trochu smyjete nečistoty. Na druhou stranu se můžete opláchnout hned, jak vyjdete z bazénu a smýt ze sebe chlorovou vodu aniž byste museli vstupovat do domu.