Konferenční stolky z exotického masivu

Když se řekne konferenční stolek, každý druhý z nás si představí klasický nižší stolek na čtyřech nohách, kde zůstávají nevzhledná kolečka od sklenic a hrnků s nápoji. Kdo má takový stolek, musí být neustále v pohotovosti, aby ho mohl vyleštit a stolek si zachoval svou skleněnou eleganci. Pokud už nechcete být otrokem vašeho konferenčního stolku a toužíte po vkusném kousku, který vnese do obývacího pokoje jedinečnou exotiku, nebo jen sháníte nový, co dotvoří příjemnou atmosféru vašeho domova s vůní přírody, tak pro vás máme konferenční stolky z masivu!

masivní truhla

Stolky z masivu se budou vyjímat jak v rustikálně zařízeném pokoji, tak i v moderně laděném interiéru. Mohou být čistě ze dřeva, ale vyrábíme je i s kovovými nohy nebo podstavcem.

Vaší fantazii se meze nekladou, můžete mít stolek nejrůznějších velikostí, tvarů, s možností odkládací plochy nebo rovnou s šuplíky a nabízíme i širokou škálu odstínů.

stolek z masivu

Není nad nábytek špičkového zpracování z kvalitních materiálů, kterým dřevo bezesporu je. Náš nábytek se vyrábí v Indii a v Thajsku ze dřeva prvotřídní kvality a to především ze dřeva palisandru, manga a akácie. Palisandr je vzácné tmavé hnědé dřevo s červeným nádechem a s černými rýhy. Oceníte nejen jeho krásnou kresbu, ale také životnost, protože se používá hlavně pro svou tvrdost a tu na namáhané desce stolu jistě oceníte.

Mangové dřevo může být světlejší lehce zbarvené do hněda s nepříliš výraznou kresbou (vnější část kmene) až po tmavohnědé s jemnými černými rýhy (vnitřní část kmene). Jeho měkké dřevo se patřičně se ošetří, aby dlouho vydrželo jako nové. Dřevo z akácie je středně až tmavě hnědé s velkými tmavými rýhy, vyniká svou extrémní tvrdostí a je velice odolné. Pokud jste si stále nevybrali svůj exotický konferenční stolek, nabízíme vám možnost si nechat vyrobit stolek podle vašeho nejniternějšího přání.