Hypotéka bez registru může být vaší šťastnou cestou k výhodné půjčce

Netrapte se půjčkou a raději myslete na to, jak to bude báječné, až získáte peníze, o které vám jde.
Co s nimi podniknete? Vyrazíte k moři, na nějaký rajský ostrov? Splníte si nějaký velký bláznivý sen? Budete stavět anebo rekonstruovat bydlení? Anebo koupíte hromadu dárků pro všechny, které máte rádi?kalkulačka, rozpočet, bankovky
Pakliže je jedinou překážkou v cestě za splněním vašich plánů zápis v registru, tak nyní na něj můžete klidně zapomenout. Už dávno není tak důležitý, jak býval.
Jestliže tento problém neřešíte poprvé, pak dost možná víte, že se zápisem je dosáhnout na půjčku v bance prakticky nemožné. I ten nejhloupější a sebevíce zanedbatelný vroubek způsobí, že peníze nedostanete – nemůžete žádat o úvěr, dokud zápis nezmizí. A to je běh na dlouhou trať, minimálně na několik měsíců, ale třeba i na několik let.
Takové jsou bankovní zákony – ty ovšem platí v bance, a nikoli v nebankovní společnosti. Zde se můžete směle vypravit pro vstřícnou hypotéku bez registru a pravděpodobnost, že ji získáte, je dost vysoká.
Menší, ale ani větší zápis nemusí hrát žádnou roli. Na druhou stranu je nutno říct, že nemusí, ale může – záleží to konkrétně na jeho charakteru. Jisté tedy je, že vaše registry si poskytovatel úvěru důkladně prověří, a následně se rozhodne podle toho, zda byste měli potíže se splácením anebo se jedná o skutečnost, která vaše zodpovědné finanční chování do budoucna neovlivní.dluhy, peníze, člověk
Jestliže není zápis relevantní, pak už jste jen krůček od poskytnutí úvěru.
Dále musíte prokázat dostatečnou bonitu.
A samozřejmě musíte za úvěr ručit nemovitým majetkem.
Buď se může jednat o libovolnou nemovitost, která bude vaše vlastní, anebo o majetek třetí osoby. Jestliže nemáte po ruce nic, co byste mohli použít, stále máte šanci na úspěch, pokud si seženete ochotného spoluručitele – někoho, kdo svým majetkem bude ručit za vaši půjčku.