Jeden přípravek nahradí několik

Vážení majitelé koupacích zařízení, přiznejme si to narovinu, kdo z Vás by nechtěl mít dokonale čistou průzračnou vodu v bazénu bez velké námahy? Snad úplně každý z Vás. Ovšem, že dosáhnete výsledku rychle a snadno, neznamená, že musíte polevit ze svých nároků na kvalitu či vydat z peněženky nějaké horentní sumy. Ba právě naopak. Máme pro Vás přípravek, který Vám svou účinností dokáže nahradit hned několik jiných přípravků, takže ušetříte nejen čas, který byste strávili nad odměřováním správných dávek několika přípravků, ale také a to hlavně ušetříme Vaši peněženku, protože nebudete muset nakupovat hory různých přípravků, ale jen jeden jediný. Řeč je o tabletách do bazénu 5v1 Chlorito.

čistá voda

Už podle názvu jste jistě pochopili, že jde o multifunkční tablety, které kromě toho, že dodají Vaší bazénové vodě dostatek aktivního chloru, tak ještě k tomu srovnávají hodnoty PH, upravují tvrdost vody, vločkují nečistoty a rozjasňují vodu a ještě navíc pomáhají v boji proti řasám. Takže jak tedy vidíte, ušetříte za přípravek na srovnávání PH, za stabilizátor tvrdosti, vločkovač a samozřejmě samostatné tablety chloru či za tekutý chlor. Prostě a jednoduše, budete mít tyto přípravky v jedné jediné tabletě. Tento přípravek je dodáván na trh v baleních mini pro menší bazénky a ve velikosti maxi pro velké bazény a koupaliště. Tablety stačí pouze vložit do dávkovače či do plováku a máte o bazénovou vodu postaráno.

děti ve vodě

Nač zbytečně utrácet peníze na spousty přípravků, když Vám postačí jeden jediný? Proč trávit hodiny studování dávkování? Jak vidíte, můžete dosáhnout dokonale průzračně čisté bazénové vody, kterou Vám bude závidět i soused a to za zlomek času, který byste normálně úpravou vody strávili. Tak neváhejte a vyzkoušejte tento skvělý přípravek také a přesvědčte se o jeho kvalitách. Užívejte si vodních radovánek bez starostí.