Sex si chce užívat každý

Sex si chce užívat každý


Když se podíváte na jakéhokoliv muže, obvykle nemáte šanci poznat, jak je na tom dotyčný se svým sexuálním životem. Pokud ho nepřistihnete in flagranti, obvykle nejste schopni vůbec odhadnout, zda a jak často a s jakým úspěchem se dotyčný této aktivitě věnuje. Protože to se prostě nepozná. Je jasné, že když je někdo obklopen mnoha žádoucími ženami, zřejmě se bude sexu někdy věnovat, zatímco nějaký poustevník nikoliv, podle vzhledu, sociálního postavení, čistoty a podobně pak můžete také na leccos usuzovat, ale sexuální aktivita nebo pasivita je prostě na první pohled nerozpoznatelná. Z čehož by se dalo možná usuzovat, že sex není nic zásadního. Když se to na mužích viditelně nepodepisuje, když to nezanechává (snad vyjma venerologických chorob) následky, mohl by to mít někdo neznalý za podružnou záležitost.

žena

Jenže skutečnost se od této teorie liší. I když není dostatek nebo nedostatek sexu na mužích zjevně patrný, má pro ně význam a ovlivňuje je. Sexem se totiž dá dosahovat hodně příjemných prožitků, které dokážou udělat lidský život daleko šťastnějším, a proto jsou muži rádi, když se jim v něm dost daří.

Jenže ono se někdy dost nedaří. Někdy erekce ochabne, potence mizí, a pak už to erotické vyžití za moc nebo dokonce za nic nestojí. Což muži nemají rádi. Ale nedá se nic dělat.

vzrušená žena

I když se vlastně něco dělat dá. Jak už se dnes ví. Dá se například užívat Kamagra nebo nějaký jiný prostředek prospívající erekci, čímž se dá mnohé pozitivně ovlivnit. A to skutečně – tady nejde o žádný podvod, jímž se někdo snaží z ostatních vymámit peníze.

A když se někdo spolehne právě na Kamagru, nikdo to na něm stejně jako impotenci na první pohled nepozná. Ale pozná to jeho partnerka, a samozřejmě i on sám, a to při sexu. Který se s takovým přípravkem stane daleko kvalitnějším a dokonalejší uspokojení přinášejícím. A je jasné, že to si normální muž nemůže nechat ujít.