Nepodceňujte vaši manikúru

Málokterá žena vám řekne, že se nezajímá o to, jak vypadá a že je jí jedno, jestli dobře vypadá nebo ne. Všechny se rády líbí ostatním a alespoň něčím na sobě chtějí upoutat pozornost ostatních. Jednou ze známek toho, zda o sebe dáma pečuje, je péče o její nehty. Nikoho nebude přitahovat více žena, která má v jednom kuse polámané, okousané nebo zničené nehty. Proto je potřeba věnovat se nejen pleti a tělu, ale i rukám, které pro nás denně vykonají tolik úkonů, že si to ani neuvědomujeme, jak důležité pro nás jsou. A při nějaké manuální práci vás jistě potěší pocit toho, jak krásně u toho vaše ručičky vypadají.
Nemusíte ani chodit do kosmetických salónů a utrácet měsíčně stovky korun. Pořiďte si malý kosmetický salón přímo k vám domů. Všechno chce jen čas a trpělivost a dokonalé výsledky se dostaví.
umělé nehty
Při uvážení, jakým způsobem budete chtít nehty ošetřovat, máte širokou nabídku možností. Můžete sáhnout po obyčejném, všem známém, laku na nehty. Ovšem jsou tady i mnohem zajímavější varianty. Například gel lak, který je velmi podobný již zmíněnému laku na nehty. Rozdíl je tom, že se u něj používá základní vrstva, lak s vybranou brvou a vrchní vrstva, přičemž po nanesení každé vrstvy je nutné vložit nehty na určitý časový limit do speciální UV lamp, Led lamp, UV/led lamp nebo jiné typů. Nehty vám vydrží nabarvené přibližné měsíc, beztoho, aniž by se ničily nebo se olupoval starý lak.
domácí manikúra
Další variantou jsou gelové nebo akrylové nehty. V tomto případě si pomocí štětců modelujete tvar a délku nehtů podle svých představ. Tato technika vyžaduje mnoho procvičování a trpělivosti, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Opět je nutné mít doma konkrétní druh lampy, kterou gelové, či akrylové nehty vyžadují. Výhodou u tohoto typu je, že si můžete udělat dlouhé nehtíky, které vám poskytnou větší plochu na kreslení a vytvářen designů dle vašich představ. Znova velmi dlouho vydrží a budou vás dokonale doplňovat.
červená manikúra
Nebojte se jít do toho na vlastní pěst a investujte pár stovek do vašich nehtů, které si můžete dělat, kdy chcete, jak chcete a to za zcela rozdílné ceny oproti kosmetickým salónům. Stačí si vybrat metodu, se kterou chcete začít a s chutí do toho.