CIgarety v moderní podobě

CIgarety v moderní podobě


Kouření je velice rozšířený zlozvyk po celém světě už velice dlouho. Je mnoho důvodů proč někdo začne kouřit. Někdo to ber jako frajeřinu v partě dospívající lidí, a už mu to zůstane. Pro někoho je to jen zkouška toho jaké to je, a už si víc nezapálí, protože mu to prostě nechutná. U některých lidí ale přetrvává touha po chuti cigaret a především po nikotinu, na který se dá velmi rychle a snadno vytvořit závislost. Cigarety dokážou mnoha lidem pomoct od stresu, mohou jim pomáhat zvládat snáz situace, které by jinak nezvládli tak snadno.

fialová cigareta

Kouření cigaret je podle části mladších ročníků spíše přežitkem, protože cigarety zapáchají, od kouře žloutne nejen oblečení, ale i pokožka. Na tom kdo kouří cigarety to velice často snadno poznáme podle zabarveného bělma, žlutých prstů i obličeje. Kuřáci cigaret rychleji stárnou a pro opačné pohlaví to není moc přitažlivé. Jestli nedokážete bez nikotinu být a kouření se úplně vzdávat nechcete, můžete vyzkoušet některou z moderních náhražek. Populární jsou

žena s vape

  • Nahřívací zařízení
  • Elektronické cigarety

Oboje má velký počet spokojených uživatelů. Oba druhy přístrojů totiž nezpůsobují žloutnutí prstů a nezapáchají tak jako klasické cigarety. Nedochází ke klasickému spalování tabáku. Elektronické cigarety jsou podle posledních výzkumů možná méně škodlivé než klasické cigarety, a to je důvod, proč po nich sahá stále více lidí. I elektronická cigareta má ale svoje limity, a tím je především potřeba výměny některých součástek, protože se opotřebovávají. Jednou z nich je třeba zapalování vape. Do elektronické cigarety si můžete koupit náplň s mnoha příchutěmi. I to je důvod, proč jsou velmi oblíbené. Můžete vyzkoušet mentol, citrusy nebo třeba jen obyčejnou chuť tabáku. Záleží na tom co vás zaujme a co vám bude chutnat. Na výběr máte z mnoha výrobců cigaret i náplní.