Obsah fóra Pirates.cz  
 FAQ  ¤  Hledat  ¤  Seznam uživatelů  ¤  Uživatelské skupiny  ¤  Profil  ¤  Soukromé zprávy   ¤  Registrace   ¤  Přihlášení
Přidat nové témaZaslat odpověď
Autor Zpráva
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:01 pm CitovatNávrat nahoru

Takže projekt "Funny"... žlutá Škoda Felicia Fun, spíš styling než performence, ale styling jen decentní. Wink Ale brzdy budou parádní.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:19 pm CitovatNávrat nahoru

Takže krátce...

Škoda Felicia Fun
r.v. 07/1998
motor 1.6i
barva žlutá+okrová
vyrobeno celkem 4016ks

Takto jsem jí koupil v roce lednu 2005.

ImageImage
ImageImage

A po měsíci jsem to obul na kola 7,5Jx17 s gumama 205 a 215/40R17.

ImageImage

Už v té době jsem měl nějakou představu na úpravy auta, takhle by to nějak mohlo vypadat. Samozřejmě že za tu dobu s to změnilo. Wink

ImageImage

Naposledy upravil Skury dne po červen 18, 2007 3:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 9:08 am CitovatNávrat nahoru

Přidám pár fotek z provozu auta do osudového dne, kdy se auto hodilo k mému stejdovi a rozebralo. Wink

Nebujte, přibudou....
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 9:35 am CitovatNávrat nahoru

Takže tady jsou fotky od strejdy. Je to automechanik a klempíř, ale klasickej, tuning je u něho sprostý slovo. Very Happy

Klempířina - auto bylo potřeba vyvařit a spasovat předek po mé nehodě. Rovnal se celý předek, bylo tam špatně navařený čelo, nový levý blatník (díky Milanovu pohlazení vleku protijedoucího auta Wink ), upravit velej levej prahovej nosník, vyvařit zadní domečky, opravit vrata sajtny a vyvařit zadní pravej blatník. A spasovat předek s origo světlama. Smile

2.12.2006

ImageImage
ImageImage
ImageImage

9.12.2006

ImageImage
Image

16.12.2006

ImageImage
ImageImage
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 10:01 am CitovatNávrat nahoru

26.12.2006 - kola se povezou na opravu límců, tak je potřeba vyndat pseudo-šroubky. Very Happy

ImageImage
ImageImage

29.12.2006 - hrál jsem si s kartonem v motorovým prostoru. A takhle nějak budou vypadat zrcátka na autě.

ImageImage
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 10:06 am CitovatNávrat nahoru

17.2.2007 - střešní okno je na autě. "targa". No tak ne, ale sklo se dá vyndat. Smile Namontována rozpěrka tlumičů od Hondzika. Vánoční dárek. Wink Byla sice na fágo, ale po malé úpravě jde i na feldu. Musela se přesunout trošku ŘJ a převařit ukostření. Navadí.

ImageImage
ImageImage
ImageImage
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:50 pm CitovatNávrat nahoru

6.4.2007 - kola konečně po opravě límců. 2 měsíce čekání...

ImageImage
Image

14.4.2007 - nemohl jsem se dočkat toho, až kola budou na autě. Rychlé nazutí (samozřejmě až po zkoušení jsem zjistil, že 2 disky mají menší středovku, takže putovaly zpátky na soustruh). Následně jsem dozadu dal 2cm podložky, komplet auto sníženo a obuto o 3 dny později. Smile Předek snížen na -60 díky stavitelným podložkám, na zadku byly použity nižší pružiny + fiknutí o 1,5 závitu, takže celkové snížení -60/-60mm.

ImageImage
ImageImage
ImageImage

Naposledy upravil Skury dne po červen 18, 2007 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 3:03 pm CitovatNávrat nahoru

21.4.2007 - prostě jsem řezal, co mi pod ruku přišlo. Very Happy Ze sajtny zadní křídlo s brzdovkou, rozebral celý vrata, do korby jsem zkoušel, jak by mohly vypadat tapecy z feldy. Vyndal jsem přístrojovku... Auto je teď lehoučké. Wink

ImageImage
ImageImage
ImageImage
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 3:09 pm CitovatNávrat nahoru

23.4.2007 - zadní kotouče.... Smile A já sám. Jsem šikovnej, co? Wink Sice nejsou na ABS, ručka není zapojena a má to ještě pár mušek, ale navadí. Hlavně že to funguje. Cool

ImageImage
ImageImage
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 3:29 pm CitovatNávrat nahoru

8.5.2007 - Hondzik mě naučil laminovat. A já byl jak malej Jarda. Very Happy Nechápu, proč si Honza klepal ze mě na čelo... Wink

ImageImage
Image

12.5.2007 - Gizma si přitáhnul CRXu a poněvadž měl na ní rozměro kola, co by se mi líbíly, tak jsem ho ukacal a zkusili jsme je nazout. Noo, na to že se mi kola zprvu moc nelíbily, tak na autě vypadají skvěle. A on mi je hajzl nechce prodat. Wink
Pak jsem ještě nandal nová zrcátka, dočistil zadní nárazník a vyfotil elektrické stahování oken, které jsem udělal den před tím. Smile

ImageImage
ImageImage
ImageImage

Naposledy upravil Skury dne po červen 18, 2007 6:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 3:39 pm CitovatNávrat nahoru

18.5.2007 - zase hrátky s laminátem. Slaminování kusů "nástavby", zalaminování děr po křídle...

ImageImage
ImageImage

3.6.2007 - nasazení zadního nárazníku na auto, otevírání kapoty pomocí dvou plynových vzpěr, zkouška krytu motoru, centrální stěrač... Mě se to zkrátka líbí a basta. Razz

ImageImage
Image
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 3:45 pm CitovatNávrat nahoru

5.6.2007 - odvoz auta ke klempíři do Plzence. Strejda je sice klempíř, ale on takovýhle věci mi neudělá. Zavaření blinkrů, vevaření výdechů do blatníků, zavaření sajtny, vevaření víčka z Hondy CBR, úprava klik (NE zavaření)... Uvidíme, jakej bude výsledek... Po zapojení všech tlačítek v přístrojovce mi to i svítí. Very Happy Blikat ale moc nechtějte. Wink

ImageImage

17.6.2007 - auto jsem převezl v sobotu z Plzence do Plzně a další den z Plzně do Žákavý. Ještě to není ono... nejsou kliky a napojená nádrž na víčko. A pak jsem zase flexoval. Ta lišta tam fakt byla zbytečná. Very Happy

ImageImage
ImageImage
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 1:44 pm CitovatNávrat nahoru

23.6.2007 - jel jsem k babi v hrozným počasí, pršelo a hlavně foukalo jako blázen. Sad No, ale jinak jsem si hrál se zadní posuvnou stěnou. Nebude tam origo polstrování, ale deska z MDFky. Případně se do toho zabudujou repra. Uvidíme. Wink

ImageImage
Image

Jinak dnes, tj. 28.6. budu mít upravený kliky (zkrácené, svařené), takže se domluvim s kelmpířem o jejich zabudování. A možná brzo budou nový kolečka... Ale pššt. Wink
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 10:21 pm CitovatNávrat nahoru

30.6.2007 - Myslim, že jsem toho stihnul dost. Naštěstí bylo pěkné počasí. A to jsme stihly sjet s Michalem znova do Plzně pro klíče od Funky, protože já debil je nechal doma. Wink Poněvadž se před 14 dny rozbila flexa, musel jsem si jí "postavit". Sice z vrtačky a není nic moc, ale lepší než drátem do oka. Very Happy Upravil jsem mlhovky, ten konektor a držák překážely. Wink A vyleštil od rzi olejový chladič. A mám nafocený i zkrácené kliky. A auto se odpoledne odvezlo zas ke klempíři.

ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage

3.7.2007 - MÁM KOLA!!!! Fakt jsem happy. Schmidt Revolution Modern Line 9x16 ET30, gumy 215/40R16. Děkuji moc Lamíkovi, že se mnou jel pro ně do Chomutova. Smile

ImageImage
ImageImage
Skury
Dwight Stifler

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 5:27 pm CitovatNávrat nahoru

8.7.2007 - Ty kliky jsou fakt mazec. Wink Pouze na dva prsty. Wink

Image
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Přidat nové témaZaslat odpověď

Přejdi na:   

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma